הצטרפו אלינו
לעידן חדש
בעולם הספורט

בואו להיות שותפים בפלטפורמה הגדולה והמובילה בישראל בעולמות הספורט והוולנס, כדי לעורר השראה באנשים לחיות חיים אקטיביים ובריאים – בכל שעה ובכל מקום.

היתרונות של move

מנוע צמיחה חדש

חשיפה למאות אלפי לקוחות חדשים לפי מיקום, היצע וצורך מיידי.

חשיפה וחיזוק מודעות

נוכחות במאגר עסקי הספורט וה-wellness המובילים בישראל.

רווח נקי

כל מתאמן שמגיע דרך move  הוא לקוח עם רווח נקי ללא הוצאות שיווק, סליקה וכמובן עלויות שירות ומכירה.

מודל חדש, דיגיטלי וגמיש

הטרנד העולמי שסחף מיליוני משתמשים שמחפשים שגרה בדרך הכי לא שגרתית לצריכת פעילויות כושר, ספורט ו-wellness.

איך זה עובד?

  1. הפוך לשותף שלנו – השאר פרטי התקשרות בכפתור "הצטרף כשותף" ללא תשלום.
  2. עדכן את פרטי המועדון – אלפי מתאמני מוב יחשפו להצעת הערך שלך באפליקציה שלנו.
  3. צור תזרים נוסף – קבל תשלום בכל פעם שמתאמן ב-move מבצע אצלך צ'ק אין.

הצטרף לקהילת השותפים שלנו

מאות שותפים שלנו מכלל התעשיה כבר בחרו ב-move

חשיפה למעל 1200 חברות מכל הארץ המסבסדות ומציעות לעובדיהן חברות ב-move

שאלות ותשובות

קבוצת movement מנהלת מיזמי כושר ובריאות המעודדים אורח חיים בריא בעבור הגופים הגדולים והמובילים במשק. מיזמים אלו מנוהלים בתקציבי של מאות מיליוני שקלים בשנה, וכוללים מאגרי ענק של מתאמנים עם תקציב של מאות מיליוני שקלים בשנה המעודדים אורח חיים בריא. לפרטים נוספים – מוזמנים להיכנס לאתר לאתר הקבוצה.

אפליקציית move ניתנת להורדה מחנויות האפליקציות של אפל ואנדרואיד. מבצעים תהליך הרשמה זריז ואתם בפנים. להורדת האפליקציה לחצו כאן.

כל משתמש בוחר את מסלול התשלום המתאים עבורו שמתחדש מדי חודש. כל מסלול מקנה למשתמש  מספר קרדיטים שבאמצעותם הוא יכול להיכנס למקומות ואימונים שונים. השותפים של move נהנים מתשלום בעבור כל כניסה של המשתמש בהתאם לתנאי השימוש.

מספר הקרדיטים של אימון נקבעים ביחס לסוג המקום – חדרי כושר, סטודיו, מרכזי ספורט וכו׳ וסוג ואופי האימון עצמו (פונקציונלי, יוגה, פילאטיס מכשירים, קיר טיפוס, אימון טניס בקבוצה קטנה וכו׳).

באפליקציית move אלגוריתם חכם עם מנוע חיפוש המאפשר למצוא כל סטודיו ומתחם גם על בסיס מיקום וקרבה של המשתמש, וגם על בסיס סוג הפעילות המבוקש.

בנוסף קיימת מפה שמזהה את מיקום המשתמש ומקפיצה לו את כל המתחמים שבקרבתו. משם בלחיצת כפתור המשתמש ינווט אליך באמצעות waze.

כמו כן, המשתמש יוכל לסנן תוצאות חיפוש לפי ימים ושעות פנויות, סגנון הפעילות, דרגת קושי, ציוד ושירותים במתחם ועוד. לכן חשוב שתפרט במעמד ההרשמה שלך כספק ככל האפשר על העסק.

המשתמשים בוחרים את המתחם הרצוי באפליקציה בשלוש לחיצות פשוטות: בוחרים את סוג הפעילות, מאשרים מועד ושעת ההגעה (בהתאם לסוג מערכת ה-CRM) והפעילות תתעדכן באופן אוטומטי ביומן האישי של המשתמש.

לאחר הצטרפותך כשותף move תקבל קישור בו תוכל לראות טרם כניסת המשתמש למתחם כי אכן ביצע"צ׳ק-אין" באפליקציית move אלייך למתחם.

במידה ואתה שותף שלנו כבר באפליקציית פריפיט, פרטי ההתחברות זהים ל-freefit.

לשאלות נוספות ניתן לפנות אלינו לשירות לשותפים בוואצאפ במספר 054-7078213.